کتاب کودک | کتاب کودکانه | کتاب مناسب کودک , نشر کودک , کتاب رنگ آمیزی کودکان | کتاب آموزش رنگ آمیزی

مجموعه کتاب های رنگ آمیزی کودکان

همانطور که می دانید رنگ آمیزی علاوه بر سرگرم کردن کودکان , نقش بسیار مهمی در شکل گیری شخصیت و پرورش برخی مهارت های آن ها دارد. شما میتوانید با تهیه کتاب رنگ آمیزی کودکان , در کنار فرزند خود نشسته و با او به رنگ آمیزی بپردازید و از اوقات فراغت خود لذت ببرید. در این مقاله مجموعه کتاب های رنگ آمیزی کودکان , محصول انتشارات نیک پی را به شما معرفی می کنیم.

کودکان به طور ناخودآگاه علاقه زیادی نسبت به رنگ های شاد و متنوع دارند , به همین دلیل معمولا نسبت به مداد رنگی و کتابهای رنگ آمیزی از خود علاقه زیادی نشان می دهند. والدین می توانند از علاقه کودکان خود به رنگ آمیزی استفاده کنند و از این طریق به آموزش کودکان خود بپردازند.

انواع کتاب های رنگ آمیزی کودکان

کتاب های رنگ آمیزی کودکان به شکل های مختلف در بازار موجود می باشند . بسیاری از این کتاب ها فقط جنبه ی کارتونی و سرگرمی دارند , اما تعدادی از آن ها نیز با استفاده از زبان شعر به آموزش برخی مسائل مهم و ضروری می پردازند.

انتشارات نیک پی مجموعه ای از کتاب های رنگ آمیزی کارتونی و آموزشی را منتشر کرده  و آن را در اختیار مخاطبین قرار داده است. در ادامه به معرفی مجموعه کتاب های رنگ آمیزی انتشارات نیک پی می پردازیم.

کتاب های رنگ آمیزی آموزشی

آموزش بهداشت :

در کتاب رنگ آمیزی آموزش بهداشت , با استفاده از رنگ آمیزی و در قالب شعر برخی نکات بهداشتی لازم و ضروری به کودکان آموزش داده می شود. اگر کودکان در سنین پایین با نکات بهداشتی آشنا شوند و آن ها را رعایت کنند , در آینده نیز این ویژگی را حفظ می کنند.

آموزش شناخت حیوانات :

در این کتاب کودکان از طریق رنگ آمیزی و با استفاده از طرح هایی شاد و کودکانه با نام حیوانات و برخی ویژگی های آن ها آشنا می شوند. معمولا کودکان به صورت ناخودآگاه علاقه زیادی به شناخت حیوانات دارند.

آموزش شناخت رنگ ها:

معمولا والدین تمایل زیادی به گفتن نام رنگ ها توسط کودکانشان دارند , برای والدین بسیار جذاب و شیرین می باشد که کودکان آن ها بتوانند رنگ لباس مورد علاقه خود را بیان کنند.

آموزش شناخت طبیعت :

در این کتاب با استفاده از رنگ آمیزی و در قالب شعر , اهمیت طبیعت برای کودک بیان می شود. کودکان باید از سنین پایین با طبیعت آشنا شوند و اهمیت حفظ و نگهداری منابع طبیعی برای آن ها بیان شود. کودکی که از سنین پایین متوجه اهمیت طبیعت شود , در بزرگسالی هرگز به محیط اطراف خود آسیب نمی زند.

آموزش شناخت مشاغل :

آشنایی با مشاغل جزو مهمترین و ضروری ترین مسائلی است که باید به آن پرداخته شود. کودکان باید بدانند پلیس , آتشنشان , دکتر و …. چه وظایفی دارند ,  تا بتوانند  به آن ها اعتماد کنند و در مواقع نیاز از آن ها کمک بگیرند.

آموزش شناخت میوه ها :

میوه ها جزو ابتدایی ترین چیزهایی هستند که هر کودک در زندگی خود با آن آشنا می شود. بنابراین یاد گرفتن نام هر یک از این میوه ها می تواند به کودک برای رفع نیازش کمک کند. با استفاده از کتاب شناخت میوه ها می توانید علاوه بر تقویت مهارت رنگ آمیزی , نام میوه ها را نیز به کودک خود بیاموزید.

کتاب های رنگ آمیزی کارتونی

رنگ آمیزی بن تن :

بن تن جزو محبوب ترین انیمیشن ها , به خصوص برای پسربچه ها می باشد . کودکان علاقه زیادی به شخصیت های کارتونی دارند و با دیدن آن ها هیجان زده می شوند. با تهیه کتاب رنگ آمیزی بنتن می توانید برای مدت طولانی کودک خود را سرگرم کنید.

رنگ آمیزی میکی موس :

میکی موس جزو دیگر انیمیشن های محبوب در سراسر دنیا می باشد. کتاب رنگ آمیزی میکی موس شامل مجموعه ای از طرح های این موش کوچک و با نمک می باشد  که کودکان بر اساس سلیقه شخصی خودشان آن را رنگ آمیزی می کنند.

پرندگان عصبانی :

پرندگان عصبانی بر اساس داستان هایی از چندین پرنده کوچک و ماجراجویی های آن ها می باشد , که باعث جذب تعداد زیادی از کودکان در سراسر دنیا شده است . به کودکان خود اجازه دهید , تصاویر را بر اساس سلیقه شخصی خود رنگ آمیزی کنند , حتی اگر از رنگ اشتباهی استفاده کنند.

آقا شیره نشسته  :

کتاب رنگ آمیزی آقا شیره نشسته با داستانی شعرگونه و مناسب فهم کودک می باشد. این کتاب می تواند برای مدتی کودک را سرگرم کند و باعث افزایش هماهنگی میان چشم و دست کودک شود.

خرس کوچولوی تپلو : کتاب رنگ آمیزی خرس کوچولوی تپلو در مورد داستان زندگی یک خرس تپل و مهربان می باشد , که با کارهایش باعث سرگرمی و شادی کودکان می شود.

خرسی سوار ماهه:

شما می توانید با تهیه این کتاب رنگ آمیزی در کنار کودک خود نشسته و در مورد شخصیت داستان با کودک خود صحبت کنید. به این ترتیب علاوه بر علاقمندی بیشتر کودک به کتاب و رنگ آمیزی , می توانید رابطه ای دوستانه با او برقرار کنید.

سامی کوچولو و اژدهای پرنده :

این کتاب نیز در مورد یک کودک و دوست خیالی او اژدهای پرنده می باشد. این کتاب دارای تصاویر بسیار شاد و جذاب برای کودکان می باشد.

لیلی و خرگوش فرشته :

این کتاب رنگ آمیزی برای دختران بسیار مناسب می باشد و آن ها را وارد دنیای شاد و رنگی دخترانه می کند. بهتر است هنگام رنگ آمیزی در کنار کودک خود نشسته و با او صحبت کنید , شما می توانید با تماشای رنگ آمیزی کودکتان مطالب بسیار ی را در مورد احساسات کودکتان متوجه شوید.

یه جنگل و هزار تا رنگ :

یه جنگل و هزار تا رنگ , در قالب رنگ آمیزی و شعر با داستان هایی کودکانه و شاد کودکان را به ماجراجویی و تفریح دعوت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!