پازل کودک , پازل مناسب کودک , پازل کارتونی , پازل آموزشی , بازی پازل کارتونی , خرید پازل کارتونی , بازی پازل آموزشی

مجموعه پازل های انتشارات نیک پی

با توجه به فواید پازل برای کودکان , در این مقاله قصد داریم به معرفی مجموعه پازل های انتشارات نیک پی بپردازیم. اگر قصد دارید در آینده کودکانی خلاق و با هوش داشته باشید از سنین پایین آن ها را با کتاب ها و سایر وسایل کمک آموزشی مانند پازل آشنا کنید.

انتشارات نیک پی , ناشر تخصصی کودک و نوجوان با انتشار مجموعه ی کاملی از پازل ها , آموزش کودکان را برای والدین ساده کرده است.

معرفی مجموعه پازل های انتشات نیک پی

پازل های انتشارات نیک پی در دو دسته آموزشی و کارتونی قرار میگیرند.

پازل های آموزشی :

این پازل ها با سرگرم کردن کودکان و به چالش کشیدن ذهن آن ها , برخی مسائل کلیدی و ضروری را به کودکان می آموزند. پازل ها ذهن کودکان را به چالش می کشند و آن ها را به حل پازل علاقمند می کنند.

این محصولات شامل آموزش الفبای فارسی , الفبای انگلیسی , جدول ضرب و … می باشند.

برای دیدن انواع پازل های آموزشی انتشارات نیک پی روی قسمت لینک شده کلیک کنید.

پازل های کارتونی:

همانطور که می دانید کودکان علاقه زیادی به تماشای کارتون دارند. آن ها هنگام تماشای کارتون غرق در دنیای خیالی و شاد کودکانه ی خود می شوند. به یاد داشته باشید کودکان توانایی تشخیص واقعیت و خیال از همدیگر را ندارند و در بسیاری از مواقع شخصیت های کارتونی را الگوی خود قرار می دهند و سعی می کنند مانند آن ها رفتار کنند , بنابراین بهتر است در انتخاب کارتون مورد علاقه خود دقت کنید.

اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که تماشای بیش از اندازه تلویزیون روی کودک شما تاثیر منفی می گذارد و باعث تنبلی ذهن او می شود. شما می توانید با استفاده از طرح های شاد کودکانه و کارتونی فرزندان خود را به پازل علاقمند کنید.

پازل های کارتونی بخشی از مجموعه پازل های انتشارات نیک پی می باشد. انتشارات نیک پی , با تولید پازل هایی با طرح های کارتونی , باعث جذب کودکان به این محصولات شده است. زیرا هنگامی که کودکان تصویر شخصیت های کارتونی مورد علاقه خود را روی پازل می بینند , هیجان زده می شوند و بیشتر به حل پازل از خود علاقه نشان می دهند.

برای دیدن انواع پازل های کارتونی روی قسمت لینک شده کلیک کنید.

نکته آخر

انتخاب پازل مناسب برای کودک , اهمیت بسیار زیادی دارد. پازل ها باید به گونه ای انتخاب شوند که باعث کلافگی کودک نشوند و کودک را به خود جذب کنند. پازل ها نباید بیش از اندازه سخت یا آسان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!