کتاب کودک , کتاب آموزشی , کتاب نمدی , کتاب پارچه ای

ویژگی کتاب های نمدی

امروزه محصولات آموزشی مخصوص کودکان بسیار متنوع شده اند که از جمله این محصولات کتاب های نمدی می باشند که در اینجا به بیان ویژگی کتاب های نمدی میپردازیم.

انتشارات نیک پی ناشر تخصصی کودک و نوجوان مجموعه کاملی از انواع کتاب های آموزشی را منتشر کرده و در اختیار مخاطبین قرار داده است که از جمله این محصولات کتاب های نمدی و پارچه ای  می باشند.

 

چند ویژگی کتاب های نمدی

 

  • نوزادان و کودکان نو پا تمایل دارند همه چیز را به سمت دهان خود ببرند و یا آن را بکشند و پاره کنند بنابراین کتاب های کاغذی و مقوایی برای آنان مناسب نمی باشند و خراب می شوند.
  • از جمله ویژگی های کتاب های نمدی زیبایی و جذابیت آن ها می باشد . تصاویر و رنگ ها در این کتاب ها بسیار واقعی تر و جذاب تر می باشند و کودک می تواند آن ها را لمس کند که این موضوع باعث افزایش سرعت یادگیری کودکان می شود .
  • ممکن است کودکان هنگام خوردن غذا و … کتاب ها و وسایل خود را کثیف کنند که باعث غیرقابل استفاده شدن کتاب های کاغذی می شود ولی کتاب های نمدی و پارچه ای قابل شستشو می باشند و شما می توانید با خیال راحت این محصولات را در اختیار فرزند خود قرار دهید.
  • این محصولات به دلیل جنس بسیار خوبی که دارند میتوانند برای مدت بسیار طولانی مورد استفاده قرار بگیرند . حتی میتوانید این کتاب های نمدی را به عنوان یادگاری برای دوران بزرگسالی کودک خود نگه دارید.
  • ممکن است کتاب ها ی مقوایی برای کودک خسته کننده باشند و به او حس آموزش دهند ولی کتاب های نمدی با ظاهر و جنس متفاوتی که دارند باعث کنجکاوی کودک شده و او را جذب می کنند.

حرف آخر

والدین همواره به دنبال یافتن راهی برای آموزش فرزندان خود می باشند . امروزه کتاب ها و وسایل کمک آموزشی پیشرفت بسیار زیادی کرده اند. کتاب های کودکان با طرح ها و رنگ های بسیار شاد و متنوع کودکان را به خود جذب می کنند و باعث علاقمندی آن ها به کتاب میشوند .

مهم ترین نکته ای که والدین باید به آن دقت کنند انتخاب کتاب مناسب با سن کودک می باشد اگر والدین در هنگام انتخاب کتاب اشتباه کنند ممکن است کودک نسبت به کتاب دلسرد شود و علاقه خود را به کتابخوانی از دست بدهد.

همچنین این روز ها کتاب ها و وسایل کمک آموزشی غیر استاندارد به وفور در بازار یافت می شوند بنابراین انتخاب کتاب مناسب دقت بسیار زیادی لازم دارد.

به طور کلی کودکان فقط به دنبال بازی و سرگرمی می باشند و فقط آموزشی برای آن ها موثر واقع می شود که به شکل تفریح و سرگرمی باشد. بنابراین سعی کنید در آموزش کودک خود عجله نکنید و او را خسته نکنید.

  • انتشارات نیک پی
  • 1399/01/07
  • 92 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!