کتاب کودک | کتاب جلد سخت کودک | کتاب با جلد سخت | خرید کتاب جلد سخت

معرفی کتاب های جلدسخت انتشارات نیک پی

کتاب های جلد سخت به دلیل کیفیت بالا و جنس خوب بسیار مقاوم هستند و به راحتی پاره نمی شوند . از آنجایی که کودکان از خوب یا بد بودن کاری که انجام می دهند آگاهی ندارند , در بسیاری از مواقع دیده شده است که کتاب های خود را پاره می کنند یا آن ها را در دهانشان فرو می برند. در این مقاله با معرفی کتاب های جلدسخت انتشارات نیک پی با ما همراه باشید.

معرفی کتاب های جلدسخت انتشارات نیک پی

این مجموعه شامل شش کتاب جلد سخت در قطع خشتی کوچک است که شامل موارد زیر می باشد :

آشنایی با پرندگان

در این کتاب نام انواع پرندگان در دو زبان فارسی و انگلیسی برای کودکان بیان شده است. تصاویر انتخابی برای این پرنده ها بسیار شاد و کودکانه می باشد و باعث جذب کودکان می شود.

شما می توانید با دیدن تصاویر پرندگان , توضیح مختصری در مورد نوع زندگی آن ها به کودک خود دهید . با این کار می توانید یادگیری کودک را افزایش دهید.

آشنایی با رنگ ها 

در این کتاب جلدسخت نام رنگ ها در دو زبان فارسی و انگلیسی بیان شده است . این کتاب با استفاده از تصویر هایی ساده سعی کرده , تعدادی از رنگ های اصلی را به کودکان معرفی کند. فراموش نکنید کتاب های رنگ آمیزی نیز می توانند نقش مهمی در یادگیری انواع رنگ ها توسط کودک شما داشته باشند.

آشنایی با حیوانات وحشی

آشنایی با حیوانات وحشی جزو مباحث مورد علاقه کودکان می باشد . کتاب جلد سخت آشنایی با حیوانات وحشی , برای آشنایی کودکانتان با این حیوانات بسیار مفید می باشد. البته بهتر است هنگام استفاده از این کتاب خودتان نیز کنار کودکتان نشسته و در مورد هر حیوان با او صحبت کنید.

 آشنایی با حیوانات اهلی

از آن جایی که حیوانات اهلی فواید بسیاری برای ما انسان ها دارند و لبنیات حاصل از آن ها برای کودکان بسیار مفید می باشد , آشنایی کودکان با این دسته از حیوانات بسیار ضروری می باشد .شما می توانید با مثال زدن شیر برای کودکتان علاقه او را به آشنایی با حیوانات اهلی بیشتر کنید . برای مثال به او بگویید ؛ آقا گاوه به ما شیر خوشمزه میدهد و…..

 آشنایی با میوه ها

میوه ها جزو مواردی هستند که برای تغذیه کودکان لازم و ضروری می باشند . کودکان معمولا سرگرم بازی هستند و به محیط اطراف خود اهمیت نمی دهند . اگر سعی کنید با استفاده از کتاب جلد سخت آشنایی با میوه ها , کودکان خود را با انواع میوه ها آشنا کنید تمایل آن ها به خوردن میوه ها افزایش می یابد.

آشنایی با سبزیجات

این کتاب انواع سبزیجات را به دو زبان فارسی و انگلیسی به کودکان معرفی می کند. شما می توانید بدون نگرانی از پاره و خراب شدن این کتاب را برای کودکان خود تهیه کنید. این کتاب دارای تصاویری شاد و کودکانه می باشد که باعث جلب توجه کودکان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!