کتاب کودک , نویسنده کتاب کودک , نوشتن کتاب کودک

کتاب کودک ژانر خوبی برای نویسندگی

بیشتر مردم تصور میکنند که نوشتن کتاب کودکان آسان است، اما مطالعات نشان داده است که برخلاف این باور، نوشتن کتاب برای کودکان روندی دشوار دارد اما ارزشمند است. در این بخش همراه تیم نیک پی باشید تا بررسی کنیم آیا کتاب کودک ژانر خوبی برای نویسندگی است؟

آیا کتاب کودک ژانر خوبی برای نویسندگی است؟

 

1. کودکان مخاطبان مداوم کتاب ها هستند.

انجمن ناشران آمریكا گزارش داده است كه كودكان و خردسالان بیشتر از بزرگسالان کتاب میخوانند! و صنعت کتاب در سال 2014 بیشترین  رشد را داشته است. علاوه بر این، كودكان کلاس پنجم بالاترین میزان تمایل به خواندن کتاب، را دارند یعنی علاقه آنها به مطالعه کتاب از این سن بطور مداوم در حال افزایش است. اگر به دنبال مخاطبانی مداوم هستید، کتابهای کودکان گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

 

2. کتاب کودک منبع مناسبی برای تامین مالی شما خواهد بود.

در حالی که عده ای فکر میکنند که برای تأمین درآمد در صنعت کتاب کودک، پول کافی وجود ندارد، پس از گذشت مدتی، نویسندگان کتاب کودکان، فروش بسیار خوبی خواهند داشت. معمولا مهد کودک ها و مدارس، كتابخانه ها و سرای محله ها كتاب هاي كودكان را به تعداد زیاد سفارش میدهند.

با توجه به گسترش اینترنت و حضور شبکه های اجتماعی در زندگی مردم، حتی اگر یک فروشگاه آنلاین یا حتی یک وبلاگ داشته باشید ، میتوانید از طریق آنها کتابهای موردنیاز افراد را به آنها بفروشید.

 

3. نقش رسانه هایی مانند تلویزیون در جذب مخاطب

فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بسیاری وجود دارند که براساس کتابهای کودکان ساخته شده اند. امروزه بسیاری از نویسندگان کتابهای خود را در اختیار کارگردانان قرار میدهند. صرف نظر از منبع درآمد بودن، این امکان وجود دارد که داستان شما در رسانه های مختلف مورد توجه مخاطبان بیشتری قرار بگیرد.

 

 

و در آخر یادمان باشد که دنیای کودکی سراسر یادگیری و کنجکاوی است، و کودک با ذهنی سفید آماده برای یادگیری است. پس چه بهتر که برای تربیت کودکان انتخاب کتابهای مناسبی را که به رشد او در همه زمینه ها کمک میکند، بنویسیم.

نوشتن کتاب کودکان برای شما چالش برانگیز خواهد بود اما این فرصت را دارید که در راه ساختن زندگی و دنیای هر چه بهتر آنها در سراسر جهان وقت و انرژی بگذارید و تلاش کنید. در این میان میتوانید از تجربیات دیگر نویسندگان و اشتباهات آنها درس بگیرید.

  • انتشارات نیک پی
  • 1398/10/28
  • 48 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!