آموزش کودک | وایت برد کودک | وسیله آموزشی کودک | وسیله بازی کودک | وایت برد مناسب کودک

آموزش کودک با استفاده از وایت برد

آموزش کودک با استفاده از وایت برد یکی از بهترین روش ها ی آموزشی می باشد. نقاشی و نوشتن جزو مهمترین علایق کودکان است و در صورتی که وسیله ی مناسبی برای این کار در اختیار کودکان قرار نگیرد، به سراغ دیوار ها و یا کتاب و دفتر سایر افراد خانواده می روند و هنر خود را بر روی آنها پیاده می کنند.

تخته های آموزشی می توانند در این رابطه به والدین کمک کنند تا کودک به سرگرمی مورد علاقه اش بپردازد و از بازی خود لذت ببرد.

تخته وایت برد محصولی است که نه تنها باعث خالی شدن هیجانات کودک می‌شود، بلکه در دست گرفتن و نحوه صحیح نقاشی کردن و نوشتن را نیز به کودک آموزش می‌دهد. او می‌تواند ساعت‌ها نقاشی بکشد و پاک کند.

ویژگی های آموزش کودک با استفاده از وایت برد

از جمله کاربرد های تخته وایت برد، آموزش به کودکان است که به وسیله یک ماژیک صورت می گیرد. ماژیک ها در رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند که قابلیت پاک شدن بوسیله تخته پاک کن را دارند.

در زمان خرید ماژیک باید مراقب باشید تا مدل مناسب را خریداری کنید چون بعضی از ماژیک ها قابلیت پاک شدن ندارند. در زمان استفاده نیز باید مراقب کودکان باشید تا ماژیک را بروی صورت خود نمالند و یا در دهان خود نکنند.

نوشتن و نقاشی کردن با استفاده از ماژیک ها در رنگ های مختلف روی وایت برد برای کودکان بسیار جذاب است و باعث سرگرمی آن ها می شود .

همچنین آموزش کودکان نیاز به تکرار بسیار زیاد دارد . یکی از مهم ترین ویژگی های آموزش کودک با استفاده از وایت برد, امکان استفاده مکرر از آن می باشد. شما می توانید یک موضوع را بار ها روی این محصول نوشته و دوباره آن را پاک کنید. تخته وایت برد برای علاقمند کردن کودک به رنگ آمیزی بسیار مناسب می باشد.

همچنین این تخته وایت برد ها حالت مغناطیسی دارند و مانند آهن ربا عمل می کنند.

فواید وایت برد ها

این وایت برد ها بسیار مقرون به صرفه می باشند زیرا تا مدت طولانی می توانید از آن ها استفاده کنید در صورتی که اگر بخواهید برای آموزش کودک خود از کاغذ و قلم استفاده کنید بعد از پر شدن کاغذ باید آن را دور بیاندازید.

این محصولات باعث کاهش مصرف کاغذ می شوند , درنتیجه تعداد درختان کمتری برای تولید کاغذ قطع می شوند که این امر برای سلامت محیط زیست بسیار مفید می باشد.

همچنین احتمال پاره کردن کتاب های کاغذی توسط کودک و یا کثیف شدن آن ها هنگام غذا خوردن کودک وجود دارد ولی تخته وایت برد ها کاملا مقاوم می باشند.

تخته وایت برد ها در ابعاد و اندازه های گوناگون در بازار یافت می شوند که بر اساس جنس و اندازه , کاربرد های متفاوتی دارند . همه اعضای خانواده می توانند از یک تخته وایت برد در ابعاد متوسط استفاده کنند.

نکته آخر

از بزرگترین معایب تخته وایت برد های بزرگ سنگینی و غیر قابل حمل بودن آن ها می باشد.

انتشارات نیک پی ناشر تخصصی کودک و نوجوان با تولید مجموعه ای از وایت برد های آموزشی در ابعاد کوچک کار را برای والدین راحت کرده و امکان حمل ساده این وایت برد ها در هنگام سفر و یا مهمانی را فراهم کرده است.

همانطور که والدین باید در انتخاب کتاب مناسب برای کودک خود دقت کنند , انتخاب نوع تخته وایت برد نیز برای آموزش کودک بسیار اهمیت دارد زیرا بسیاری از محصولات موجود در بازار تقلبی و غیر استاندارد می باشند و ممکن است برای کودک ایجاد مشکل کنند.

 

  • انتشارات نیک پی
  • 1399/01/17
  • 74 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

درحال بارگذاری ...
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!